Kõik Eesti ettevõtetest ja ettevõtjatest

Äriklient jättis arve maksmata? Võlg kätte 7 päeva jooksul!

TUTVU LÄHEMALT VÕLAREGISTRIGA

Meie teenuseid usaldavad tuhanded kliendid üle Eesti

Miks Infopank?

picture

Äripäeva infopank on meile olnud asendamatu abimees erinevate äriprotsesside toetamisel ja juhtimisotsuste tegemisel. Alustades müügiinimestele sihtrühmade koostamisest ning lõpetades meie partnerite krediidi näitajate kontrolliga. Oleme saanud Infopangast palju lisandväärtust äritegevuse edendamiseks ja seetõttu julgeme Infopanga teenust soovitada väikestele-, keskmistele- ja ka suurtele tegijatele.

Tiiu Ratassepp

Bestor Grupp AS finantsjuht

picture

Kasutame Infopanga API-liidest, läbi mille on mul igal hommikul olemas ajakohased muudatused. Tänu sellele saan tegutseda operatiivselt ning meie kliendiportfell on kvaliteetsete andmetega. Kindlasti soovitan Infopanka ka teistele kuna sealne hinnastamine on õiglane ning koostöö professionaalne. Liidestamise protsessi puhul meeldis mulle veel kiire tagasiside ja kiire tegutsemine.

Helena Johanson

Ramirent Baltic AS krediidikontroller

picture
Card image cap
picture

Kasutame Infopanka uute klientide leidmiseks, ettevõtete kontaktide kontrollimiseks ja potentsiaalsete klientide ja tarnijate maksevõimekuse hindamiseks. Valisime Infopanga seetõttu, et kuvatav info on kõige värskem ning kasutajaliides on mugav. Soovitan Infopanka proovida ning leida need võimalused, kuidas seda tööriista kõige paremini enda äris kasutada.

Siim Sander

City Motors AS kliendihaldur

picture

Kasutan Infopanka ülevaate saamiseks partnerettevõtete kohta: juhtivtöötajate kontaktide otsimiseks, esmase ja kiire ülevaate saamiseks ettevõtte peamistest finantsnäitajatest. Minu jaoks on see keskkond kõige loogilisemalt ülesehitatud ja info kõige ülevaatlikumalt esitatud. Samuti on hinnapoliitika mõistlik.

Margo Dengo

AS Maru Ehitus juhatuse liige

picture
Card image cap
picture

Infopank on kasutajasõbralik lahendus, just oma dünaamilisuse ja kompaktsuse poolest. Vaatame üle ettevõtete ja isikute tausta koos nende ärivõrgustikega.

Kalle Jaarman

Fruit Xpress OÜ tegevjuht

picture

Infopangas on spetsiifilist infot, mida teistes keskkondades ei kajastu (näiteks Äripäeva TOPide ja Leksikonide info), samuti palgainfo ja võtmeisikud, kus ka ametikoha järgi on võimalik ettevõtete töötajate positsioone näha. Lisaks on siin keskkonnas kõige ajakohasemad artiklid Äripäevast kiirelt kättesaadavad, mis teevad kasutuse mugavaks

Marit Raag

Veho Eesti AS finantsdirektor

picture
picture
Card image cap

Infopanga kasutajaliides on väga mugav ning loogiliselt ülesehitatud. Mulle meeldib, et infokogumid on koondatud vastavatesse moodulitesse ning otsitavad andmed leiab kiiresti üles vaid mõne klikiga. Kõige enam kasutan Infopanga äriseoste funktsiooni. Kasutan seda nii ettevõtete kui ka võtmeisikute leidmiseks ja tausta kontrollimiseks. Kui Te pole veel Infopanka proovinud, siis kindlasti tasub seda teha. Ehk aitab see ka Teil teha paremaid äriotsuseid.

Kristjan Ploompuu

Uus Maa Ärikinnisvara OÜ tegevjuht, juhatuse liige

picture

Meile meeldib seirefunktsioon, mille kaudu saame teada, kui ettevõttes tekib maksuvõlg või juhatuses toimub muudatus – tänu sellele oleme kursis oma klientide tegevusega ja teame, kas anda krediiti või mitte. Kasutame Infopanka ka müüginimekirjade koostamisel, et saada kiirelt õigete võtmeisikute kontaktid. Lisaks on Infopank meie jaoks väga loogiliselt üles ehitatud ja andmed leiab kiiresti üles. Julgeme soovitada Infopanka kõigile, kes pakuvad teenuseid ja kellel on müügitiim.

Rainer Ploom

Flex sülearvutikeskus, müügijuht

picture
Card image cap
Card image cap

Infopank on olnud meile peamiseks tööriistaks, et saada ettevõtete kohta terviklik ülevaade. Vaatame nii käibenumbreid, võlainfot, töötajate arvu kui ka teisi näitajaid. Kasutame ka sihtrühmade teenust uute klientide leidmiseks – väga hea müügitööriist. Kogu info on koondatud ühte kohta ja hoiab kõvasti aega kokku.

Jürgen Levandi

Arendusjuht

picture

Äripäeva infopank on üks vaieldamatult parim terviklahendus ettevõttele turul püsimiseks ja ettevõtte edendamiseks. Ka alustavale ettevõttele on eluliselt tähtis jõuda koheselt õigete klientideni, omades sealjuures tervikülevaadet huviorbiidis olevatest ettevõtetest ja nende võtmeisikutest. Meile meeldib Infopanka kasutada just müüginimekirjade koostamisel, võtmeisikute kontaktide otsimisel ja maksekäitumiste kontrollimisel.

Steven Kerner

DeltaDisain OÜ juht

picture
Card image cap

  • Ettevõtete taustainfo
  • Äriseosed
  • Maksuraport
  • Majandusaasta aruanded
  • Ärianalüütika
  • Isikute taustainfo
  • Krediidihinnangud
  • Seire
  • Turundussihtrühmad
KULDPAKETT

Tutvu pakettidega:

Ettevõtete taustainfo
Äriseosed
Ärianalüütika
Maksuraport
Krediidihinnangud
Seire
Majandusaasta aruanded
Turundussihtrühmad
Äripäeva PRO tellijale
Ettevõtete taustainfo
Äriseosed
Ärianalüütika
Maksuraport
Krediidihinnangud
Seire
Majandusaasta aruanded
Turundussihtrühmad
Küsi pakkumist

Jäta tagasiside - tänu sellele saame olla paremad