Meist

Äripäeva infopank, nagu nimestki võib järeldada, on osa Äripäev AS-ist. Omaette väike start-up, seisame me teistest osakondadest võrdlemisi eraldi, kuid sellele vaatamata teeme aktiivset koostööd. Infopangas töötavad inimesed asuvad peamiselt Äripäeva majas, kuid suurem osa arendustest tehakse majast väljas Uptime OÜ poolt.

Meie eesmärk on teha andmetest väärtuslikku informatsiooni, mis aitab meie klientidel langetada äriotsuseid ning leida uusi kliente. Usume ka sügavalt personaalsesse kliendihaldusesse, mistõttu oleme siia toonud mõnede võtmeisikute info, et Teil oleks meid lihtsam kätte saada.


Generic placeholder image

Egle-Riin Iidasuurkliendihaldur

Egle on meie oma Šveitsi nuga. Tema jaoks pole olemas probleemi, on vaid väljakutsed. Ja nendele väljakutsetele leiab ta üldiselt ka lahenduse. Võite oma kõige sügavamad infovajadused just temale saata. Olge mureta, ta läheb läbi tule ja vee ning võtab Teiega ühendust.
+372 5380 5780
Generic placeholder image

Elis SuikInfopanga arendusjuht

Elis alustas Infopangas (toonase nimega Agent) 2015. aastal. Aastaid suurkliente hallates on Elisel välja arenenud väga hea empaatiavõime ning oskus enda tööd planeerida. Elise jaoks ei ole vahet, mis kell on: kliendikõned võtab ta 99% tõenäosusega vastu ja aitab Teid kõigi oma teadmistega.
+372 5349 4325
Generic placeholder image

Joonas JõgiInfopanga ja Furo juht

Olles välja kasvanud Infopanga müügitiimist on kliendid tema fookuses. Infopank peab aitama kliendil oma äris edukam olla. Joonas tõesti teab, mida tahab. Ja siis viib pühendunult oma tahtmise ellu.
+372 5814 1981
Generic placeholder image

Geret Pervärianalüütik

Geret on andekas üliõpilane, kes koolikohustuste kõrvalt tegeleb Infopangas konkurentsiraportite analüütilise poolega. Gereti nutikus aitab meil luua uusi suundi Infopanga andmete paremaks näitlikustamiseks.
+372 5645 7504
Generic placeholder image

Sigrid Kõivkonkurentsianalüütik

Sigrid oskab analüütikud ja eksperdid rääkima panna, millega annab Infopanga koostatavatele konkurentsiraportitele inimliku ja sektorile vajaliku tailor-made mõõtme. Ta on heas mõttes töönarkomaan: äärmiselt kohusetundlik ja tulemusele orienteeritud. Lisaks sellele on Sigrid keegi, kes teeb oma huumorisoonega päeva alati rõõmsamaks.
+372 501 7435
Generic placeholder image

Sergei LiiskmaaInfopanga müügijuht

Sergei on väga töökas ja abivalmis. Ta oskab igas olukorras rahulikuks jääda. Sergei on väga õpihimuline ning uudishimulik kõige osas, kus näeb võimalust areneda. Lisaks on ta ka väga usaldusväärne kõigis oma tegemistes. Talle saab alati loota.
+372 5373 6325
Generic placeholder image

Marko KaldmaInfopanga turundusjuht

Marko leiab uusi lahedaid viise, kuidas Infopanga teenuseid presenteerida. Rõõmsameelne ja töökas kolleeg. Koolikohustuste kõrvalt oskab ennast hästi fokusseerida ja oma tööd väga edukalt teha.
+372 5236 291
Generic placeholder image

Sander LehtsaarFuro müügijuht

Sander vastutab meie pesamuna, Furo, müügi eest. Ta on väga aktiivne ja sihikindel inimene. Võtab oma tööd hingega ja annab endast maksimumi iga päev. Vaatamata oma noorusele on väga täiskasvanulik.
+372 5632 5761
Generic placeholder image

Martti MägiInfopanga kuldpakettide müügijuht

Martti on hea huumoriga, muhe ja vahva saare poiss. Ta on sõbralik ja usaldusväärne ning laseb alati kliendil rääkida. Ta on väga keskendunud lõppeesmärgile, õpihimuline ja enesearengule suunatud. Tasa sõuad, kaugele jõuad!
+372 5693 8990
Generic placeholder image

Mari ViikmanÄrikliendihaldur

Mari on kohusetundlik ning töökas nagu mesilane kevadisel aasal. Kogenud investorina on tal oskus investeerida ka oma aega ning fookust õigesse kohta. Kliendina võite olla muretu – Mari on Teie jaoks olemas.
+372 5900 7110
Generic placeholder image

Johanna LippInfopanga nooremanalüütik

Võtab oma tööd väga tõsiselt ja on kiire õppija. Inimesena on sõbralik ning hooliv. Johanna on vastutustundlik ja tark, omades teadmisi nii ITst kui majandusest. Johanna puhul kehtib ütlus: “Vaga vesi, sügav põhi.”
+372 5837 4872
Generic placeholder image

Merlyn RaadikÄrikliendihaldur

Merlyn teeb oma tööd hingega. Aitab klientidel leida parima lahenduse ning seda tehes tekitada häid kliendisuhteid. Merlyn kiirgab head energiat ja kaasab sellega ka kõiki teisi.
+372 5889 8772
Generic placeholder image

Ivary VolkovÄrikliendihaldur

Ivary on ehtsa sportlase mentaliteediga. Võitleb ja pingutab, et olla iga päev eilsest parem. Tagasilöögid annavad Ivaryle ainult nälga ja jõudu juurde. Ta on õpetatav ja julge hunt.
+372 5594 7871
Generic placeholder image

Kristjan NõulikInfopanga turundusspetsialist

Kristjan tuli Infopanka praktikale. Pingutus, initsiatiiv ning potentsiaal on teda sulandanud Infopangaga. Praeguseks on juba oluline osake Infopanga perest.
+372 58 116 863

Andmekeskus

Jane SuuInfopanga andmekeskuse juht

Jane üks suur kirg on andmed. Olles koostanud aastaid erinevaid TOPe ja edetabeleid, on tal väga kõrge pädevus andmetöötluses. Tõelise töörabajana võib teda juba varastel hommikutundidel kontorist leida ja õhtul koju minnes on Jane ikka veel seal.

Õilme Muruvanemandmehaldur-toimetaja

Õilme on Infopanga raudvara ja meeskonnaga seotud juba Infopanga eelkäija Agendi aegade algusest. Õilme ülesanne on hoida Infopanga tagala korras sealhulgas ettevõtete ja nendega seotud isikute andmed - ehk kus „viga näed laita, seal Õilme tuleb ja aitab“.

Tunnete, et soovite olla osa meie tiimist? Kirjutage, mida Te hästi oskate [email protected]