Meist

Äripäeva infopank, nagu nimestki võib järeldada, on osa Äripäev AS-ist. Omaette väike start-up, seisame me teistest osakondadest võrdlemisi eraldi, kuid sellele vaatamata teeme aktiivset koostööd. Infopangas töötavad inimesed asuvad peamiselt Äripäeva majas, kuid suurem osa arendustest tehakse majast väljas Uptime OÜ poolt.

Meie eesmärk on teha andmetest väärtuslikku informatsiooni, mis aitab meie klientidel langetada äriotsuseid ning leida uusi kliente. Usume ka sügavalt personaalsesse kliendihaldusesse, mistõttu oleme siia toonud mõnede võtmeisikute info, et Teil oleks meid lihtsam kätte saada.


Egle-Riin Iida portree

Egle-Riin Iidasuurkliendihaldur

Egle on meie oma Šveitsi nuga. Tema jaoks pole olemas probleemi, on vaid väljakutsed. Ja nendele väljakutsetele leiab ta üldiselt ka lahenduse. Võite oma kõige sügavamad infovajadused just temale saata. Olge mureta, ta läheb läbi tule ja vee ning võtab Teiega ühendust.
+372 5380 5780
Elis Suik portree

Elis SuikInfopanga juhi asetäitja

Elis alustas Infopangas (toonase nimega Agent) 2015. aastal. Aastaid suurkliente hallates on Elisel välja arenenud väga hea empaatiavõime ning oskus enda tööd planeerida. Elise jaoks ei ole vahet, mis kell on: kliendikõned võtab ta 99% tõenäosusega vastu ja aitab Teid kõigi oma teadmistega.
+372 5349 4325
Joonas Jõgi portree

Joonas JõgiInfopanga juht

Olles välja kasvanud Infopanga müügitiimist on kliendid tema fookuses. Infopank peab aitama kliendil oma äris edukam olla. Joonas tõesti teab, mida tahab. Ja siis viib pühendunult oma tahtmise ellu.
+372 5814 1981
Sigrid Kõiv portree

Sigrid Kõivkonkurentsianalüütik

Sigrid oskab analüütikud ja eksperdid rääkima panna, millega annab Infopanga koostatavatele konkurentsiraportitele inimliku ja sektorile vajaliku tailor-made mõõtme. Ta on heas mõttes töönarkomaan: äärmiselt kohusetundlik ja tulemusele orienteeritud. Lisaks sellele on Sigrid keegi, kes teeb oma huumorisoonega päeva alati rõõmsamaks.
+372 501 7435
Marko Kaldma portree

Marko KaldmaInfopanga turundusjuht

Marko leiab uusi lahedaid viise, kuidas Infopanga teenuseid presenteerida. Rõõmsameelne ja töökas kolleeg. Koolikohustuste kõrvalt oskab ennast hästi fokusseerida ja oma tööd väga edukalt teha.
+372 5236 291
Merlyn Raadik portree

Merlyn RaadikÄrikliendihaldur

Merlyn teeb oma tööd hingega. Aitab klientidel leida parima lahenduse ning seda tehes tekitada häid kliendisuhteid. Merlyn kiirgab head energiat ja kaasab sellega ka kõiki teisi.
+372 5889 8772
Ivary Volkov portree

Ivary VolkovEriprojektide müügijuht (ajateenistuses)

Ivary on ehtsa sportlase mentaliteediga. Võitleb ja pingutab, et olla iga päev eilsest parem. Tagasilöögid annavad Ivaryle ainult nälga ja jõudu juurde. Ta on õpetatav ja julge hunt.
+372 5594 7871
Kristjan Nõulid portree

Kristjan NõulikInfopanga turundusspetsialist

Kristjan tuli Infopanka praktikale. Pingutus, initsiatiiv ning potentsiaal on teda sulandanud Infopangaga. Praeguseks on juba oluline osake Infopanga perest.
+372 58 116 863
Kadi Voitka portree

Kadi VoitkaMüügitoe spetsialist

Kadi on seltskondlik, sportlik, lõbus ning toob oma rõõmsameelse ellusuhtumisega päikseenergiat igasse Infopanga päeva. Ta on oma elujaatava suhtumisega eeskujuks ka kogenud infopankuritele. Kadi inspiratsiooniks on tema ise viie aasta pärast.
+372 5346 1520
Jako Amor portree

Jako AmorÄrikliendihaldur

Jako on väga tubli ja töökas kolleeg, kes müüs ennast isegi Infopangale endale maha. Jako toob oma naljadega päikest isegi kõige mustematesse päevadesse. Tegemist on tõelise hakkajaga, oma huumorimeele ja seltsiva olekuga suudab igast vestlusest osa võtta. Rõõmsameelne noormees kes suudab oma naljadega üllatada!
+372 5904 9737
Karmen Silk portree

Karmen SilkÄrikliendihaldur

Väga hooliv ja positiivse mõtteviisiga. Karmen on väga toetav ja innustav. Tema pühendumust, püüdlikkust on kaugelt tunda. Tema sõnastikus ei eksisteeri alla andmise definitsiooni! Naudib toiduelamusi ja on ise ka osav retseptide kokku panemises.
+372 5903 7600
Martin Õunap portree

Martin ÕunapInfopanga turundusspetsialist

Martin on alati sõbralik, abivalmis, siiras, rõõmsameelne ja õpihimuline noormees, kes omandab teadmisi kiirelt ja rakendab neid käigu pealt. Tõsiselt põhjalik ja motiveeritud töötaja, kes teeb oma tööd kirega. Kõlab nagu robot? Tegelikult on ta ka empaatiline ning Infopankurile kohaselt naljasoongi õiges kohas!
+372 5354 3392
Indrek Valm portree

Indrek ValmArendusjuht

Kui Indrek oleks auto, siis poleks ta mitte mingi roostes Opel, vaid hoopis Tesla. Lahtise pea ja kavalate ideedega – põhjalik, kuid lühikese ja konkreetse jutuga detailide inimene. Oskab väga selgelt edastada oma soove ning ootab ka sama selget ja konkreetset vastust. Indrek on ideedest pakatav ning otsib alati uusi lahendusi, kuidas Infopanka veelgi paremaks teha.
+372 554 1030

Andmekeskus

Jane SuuInfopanga andmekeskuse juht

Jane üks suur kirg on andmed. Olles koostanud aastaid erinevaid TOPe ja edetabeleid, on tal väga kõrge pädevus andmetöötluses. Tõelise töörabajana võib teda juba varastel hommikutundidel kontorist leida ja õhtul koju minnes on Jane ikka veel seal.

Õilme Muruvanemandmehaldur-toimetaja

Õilme on Infopanga raudvara ja meeskonnaga seotud juba Infopanga eelkäija Agendi aegade algusest. Õilme ülesanne on hoida Infopanga tagala korras sealhulgas ettevõtete ja nendega seotud isikute andmed - ehk kus „viga näed laita, seal Õilme tuleb ja aitab“.

Tunnete, et soovite olla osa meie tiimist? Kirjutage, mida Te hästi oskate [email protected]